BROOKS Cambium C15 Carved All Weather

Nová rada BROOKS Cambium All Weather prináša odolné a pohodlné sedlo, ktoré ponúka rovnaký dizajn ako sedlá rady Brooks Cambium. Vrchná nepremokavá vrstva z nylonu zaručuje bezchybný výkon v akýchkoľvek podmienkach a preto nebudete mať strach nechať sedlo stáť na daždi či v snehu. Vlastnosťou modelu CARVED je otvor pre odľahčenie tlaku, ktoré môže spôsobovať nepohodlie. Viac

Katalogové číslo: C205CA06300
110,00 € vrátane DPH
Skladom

Popis

BROOKS Cambium C15 CARVED All Weather - do každého počasia

Cambium C15 Carved All Weather je sedlo určené pre jazdenie s natiahnutou polohou tela s uhlom 45°, teda pre športovo ladenú cyklistiku. Vlastnosťou modelu CARVED je otvor pre odľahčenie tlaku a väčšiu možnosť ohybu materiálu a eliminovanie styčných bodov, ktoré môžu spôsobovať nepohodlie počas jazdy.
 
Idea, ktorá stála za zrodom tohto sedla, výrazne vybočuje z rady špičkových kožených sediel Brooks, je túžba po sedle, ktoré by prinášalo kvality spojené so značkou Brooks, teda dlhú životnosť, maximálne pohodlie, kvalitné materiály, ale to všetko skombinované v sedle, u ktorého nebudete musieť mať strach ho nechať stáť na daždi či v snehu. A táto idea bola prevtelenie práve do radu Cambium All Weather. Cambium je sedlo, na ktoré čakali mnohí Brooks fanušikovia, ktorí každý deň dochádzajú do práce a nechávajú stáť bicykle cez deň vonku. Horskí cyklisti púšťajúcí sa do klimaticky náročných terénov, kde blato a voda sú prítomné takmer každú minútu. Poštári ktorí križujú mesto deň za dňom nech svieti slnko, alebo padajú traktory.
 

Sedlá rady Cambium All Weather sú vyrobené z prírodného vulkanizovaného kaučuku s vrchnou, nepremokavou vrstvou z nylonu, vďaka ktorému je sedlo odolné proti otreniu. Zo spodnej časti je tzv. nos a vylepšená zadná doštička z tvrdeného plastu vystuženého sklenenými vláknami. Sedlo disponuje očkami na zavesenie sedlovej brašny, brašny na náradie, alebo iného príslušenstva.

  • jazdná pozícia: 45°
  • dĺžka: 283 mm
  • šírka: 140 mm
  • hmotnosť: 432 g
  • rám: oceľ
  • odolné, eloxované nity
  • očká na zavesenie brašny
  • otvor na zníženie taku počas jazdy

 

Poradíme Vám...

Jano
+421 948 975 175
eshop@cyklospeciality.sk

Podobné produkty