DETSKÉ HELMY

Detské prilby

Detská helma na bicykel je nevyhnutným prvkom zaručujúcim bezpečnosť vášho dieťaťa. Bez prilby by sa dieťa v žiadnom prípade nemalo vydať na bicykel, kolobežku či inline korčule. Naviac podľa zákona je povinné nosiť helmu u detí a mládeže do 18-tich rokov. Ponúkame detské prilby v modernom dizajne a ich nosenie je pre deti príjemné a tak aj nenútené. Detské helmy majú možnosť regulácie vďaka otočnému koliesku v zadnej časti.

Detské helmy nemusia byť nudné

U detí nie je dobré podceňovať bezpečnosť. Spoločne s chráničmi detské helmy zaručujú ochranu vaších detí na lyžiach, bicykli, inline korčuliach a ďalších športoch. Pretože deti milujú farby a veselé vzory, rozhodli sme sa dodávať jedinečné detské helmy značky NUTCASE. U ktorého iného výrobcu máte možnosť vybrať si detskú helmu v džokejskom štýle, alebo s vyobrazením melóna, alebo kvetov? Naviac všetky detské helmy prešli prísnou bezpečnostnou atestáciou od renomovaného výrobcu.

Filtre výberu
Filtre výberu
Velikost
Cena

1

Pre odber týchto informácií (cca 1x do mesiaca) vyplňte prosím nižšie Váš e-mail. Ako poďakovanie za Váš záujem Vám pošleme

Zľavový kupón - 3 %

na Váš jednorázový nákup v e-shopu!

  • Zadaním e-mailu potvrdzujem zaradenie do zasielanie noviniek.