Filtrovať podľa ceny
9.65 329.05
Manufacturer

BARVA

Velikost

Zúžiť výber

PRILBY V NAŠEJ PONUKE

Zastupujeme renomovanú americkú značku NUTCASE, ktorá je vyhlásena predovšetkým svojím avantgardným dizajnom a vysokou kvalitou ochrany, ktoré sú vhodné najmä pre mestských cyklistov a deti. Vďaka chránenému zátylku majú vyššiu bezpečnosť a sú vhodné aj pre "street športy" ako napríklad IN-LINE, BMX, SCATEBOARD...

Špecialitou v našej ponuke sú aj geniálne skladné francúzské skladacie prilby OVERADE. Vynikajú kompaktnosťou a príjemným tvarom evokujúcim jazdecké prilby na kone.
 

/sk-helmy/

Bezpečné helmy pro sportovní vyžití

Pro dospělé i děti nabízíme kvalitní a bezpečné helmy na kolo, in-line, vodní sporty, lyžování, snowboarding. Předností helmy značky NUTCASE je netradiční design, který je odlišuje od klasických černých, šedých a stříbrných helem ostatních výrobců. Barevné vzory, moderní potisky a motivy zabezpečují dostatečnou atraktivitu. Samozřejmostí je přísná certifikace norem CPSC & CE EN 1078 Multi Sport Standard Safety a EPS výplň pro absorpci nárazů. Helma na kolo od Nutcase je dodávána s 11 větracími otvory pro optimální ventilaci.