Filtrovať podľa ceny
9.67 143.26
Manufacturer

BARVA

Zúžiť výber

DETSKÉ SEDAČKY na všetky typy bicyklov - s uchytením vpredu alebo vzadu

Pre pohodlnú a bezpečnú jazdu s vašimi malými pokladmi vám ponúkame to najlepšie z detských sedačiek na trhu. Čo sa týka prepravy tovaru najďalej sú na tom v Holandsku a odtiaľ pochádzajú i obe detské sedačky, ktoré ponúkame – značky YEPP a BOBIKE.

V ponuke nájdete aj trošku zabudnuté predné detské sedačky na bicykel, ktoré sú ideálne na prepravu menších detí – dieťa má výhľad, vy prehľad a komunikáciu s dieťaťom.  

Deti môžete voziť aj na skladacích bicykloch Brompton – tých menších v prednej sedačke BOBIKE alebo YEPP, a pre väčšie deti je tu sedadlo IT CHAIR. Navyše tieto sedačky ani trošku nebránia pri skladaní bicykla.

/sk-detske-sedacky/

Detské sedačky na bicykel

Pre tých, ktorí milujú cyklistiku a zároveň majú malé deti, ktoré ešte nie sú schopné jazdiť na bicykli, máme riešenie v podobe kvalitnej detskej sedačky na bicykel. Pokiaľ už dieťa sedí, môžete výlety na bicykli absolvovať s detskou sedačkou uchytenou na bicykli. Pri výbere sedačky by ste sa mali zamerať na to, či je pre dieťa dostatočne široká a hlboká, opierky na nohy primerane dlhé, a či má sedačka potrebný sklon pre pohodlné sedenie aj na dlhších cestách. Pre komfort dieťaťa je tiež užitočné vyššie polstrovanie, trojbodové ukotvenie adaptéru na rám bicykla a trojbodové pásy s bezpečnostným zapínaním.

Ako vybrať detskú cyklosedačku

Detská cyklosedačka sa najčastejšie vyberá podľa veku dieťaťa. Medzi dôležité parametre okrem pohodlného a bezpečného sedenia dieťaťa, patrí aj dobré dorozumievanie s dieťaťom, možnosť kontroly dieťaťa, vyššia opierka pre lepšie podopretie chrbata a hlavy dieťaťa či ochrana pred prachom, hmyzom a ďalšími cudzími telieskami.