LIMITOVANÁ PONUKA - ZĽAVA NA DETSKÝ BICYKEL WOOM 3

Tričko Cyklošpeciality 10 rokov pánske

Limitovaná edícia tričiek k výročiu Cyklošpecialít. Viac

Katalogové číslo: 006897
19,90 € vrátane DPH

Nie je skladom

Popis

Písal sa rok 2010 a na olympijských hrách v kanadskom Vancouveri zažiarila Martina Sáblíková, ktorá získala tri olympijské medaily. Od toho roku sa datuje aj vznik obchodnej značky Cyklošpeciality, dnes už zabehnutej siete špecializovaných predajní s detskou a mestskou cyklistikou a tiež fenomén skladacích bicyklov Brompton v Česku a na Slovensku.

Prvé zázemie spoločnosti vzniklo na Leitnerova ulici, v sklade projekčnej kancelárie situovanej v zadnom trakte domu, ktorý dnes už neexistuje. Rovnako ako mnoho spoločností aj Cyklošpeciality začali ako mini showroom s niekoľkými produktmi. Ako to tak býva, zo začiatku pomáhali ako kamaráti, tak i rodina. Čoskoro prišlo prvé sťahovanie do zdieľanej predajne na hlavnej ulici Hybešova v Brne.

Už od svojho vzniku sa Cyklošpeciality zameriavali na okrajovejšie cyklistické produkty so špecializáciou na mestskú mobilitu. Hlavnú úlohu zohrali legendárne anglické "skladačky" Brompton, ale aj ďalšie skladacie bicykle a prémiové doplnky. Nasledujúce roky sa vyvíjali v znamení dovozu nových prémiových značiek na slovenský trh.

Ponuka sa časom rozšírila o elektrobicykle, detské bicykle, odrážadlá a vozíky. Rozšírili sme sieť kamenných predajní a otvorili sme pobočky v Česku i na Slovensku.

Pravidelne organizujeme Festival Cyklošpecialít, kde sa v priateľskej atmosfére stretávame nielen s fanúšikmi bicyklov Brompton, ale približujeme náš sortiment aj širšej verejnosti. Na festivale nesmú chýbať majstrovstvá v jazde na bicykloch Brompton, súťaž v skladaní bicykla, Brompton bike polo a prehliadka kostýmov.

Vlastné deti boli motiváciou pre hľadanie kvalitných a ľahkých detských bicyklov, a tým začala nová kapitola príbehu Cyklošpecialít. Pomerne rýchlo sme sa stali najväčšou špeciálkou na poli detskej cyklistiky a začali sme dovážať špičkové detské bicykle z celého sveta.

Roky ubiehali a my sme hľadali novú výzvu. Dlhoročná skúsenosť s predajom detských bicyklov a spolupráca so špičkovým brnenským dizajnérom poskytli zázemie pre vznik vlastnej značky prémiových detských bicyklov Rascal Bikes. A nezostávame len u detských bicyklov. Neustále rozširujeme aj ponuku príslušenstva značky Rascal Bikes.

Nezostáva než popriať našej firme ešte dlhé roky plné úspechov, rozvoja a nových výziev!

Špecifikácie:

  • Materiál: 100% certifikovaná organická bavlna, Fairtrade Cotton

 

Celý článok k výročiu tu.

Poradíme Vám...

Jano
+421 948 975 175
eshop@cyklospeciality.sk

Tabuľka veľkostí

Zoznam veľkostných tabuliek:

 

Tabulka veľkostí bicyklov pre deti

veľkosť v palcoch (priemer kolesa) orientačná výška dieťaťa orientačný vek dieťaťa
12" detské odrážadlá 82 - 100 cm 2 - 3 roky
14" detské odrážadlá 93 - 110 cm 3 - 4.5 roky
14" detské bicykle 93 - 105 cm 3 - 4.5 roky
16" detské bicykle 100 - 115 cm 4 - 5 roky
20" detské bicykle 115 - 130 cm 6 - 9 roky
24" detské bicykle 125 - 155 cm 9 - 12 roky

Tabulka veľkostí heliem Nutcase

https://cdn.shopify.com/s/files/1/0228/2851/files/Bike_Fit.png?14557634159174297323

Podobné produkty