Pracuj u nás! KARIÉRA A VOLNÉ POZICE

Detská kolobežka Micro Mini Deluxe LED

Mini Micro Deluxe LED je detská kolobežka s tromi kolieskami, kde predné 2 kolieska majú LED svetlá. Je určená pre deti od cca 2 rokov a váhou do 50 kg. Má špeciálny mechanizmus zatáčania, ktorý rozvíja rovnováhu a koordináciu pohybov u detí. Viac

Katalogové číslo: 005393
105,00 € vrátane DPH
  • FARBA:

Skladom

Popis

Detská kolobežka Mini Micro Deluxe bola vyvinutá v spolupráci so švajčiarskymi lekárskymi expertmi a je určená predškolským deťom vo veku od 2 do 5 rokov.
Jedná sa o športovú hračku, ktorá nielen podporuje pohyb a cvičenie, ale vďaka špeciálnemu mechanizmu pomáha deťom zlepšiť rovnováhu, koordináciu a motorické zručnosti.
Riadiaci tyč je výškovo nastaviteľná v rozsahu od 48 do 68 cm nad zemou. Je možné ju kedykoľvek jednoducho a rýchlo vybrať z nášľapnej dosky, čím ušetríte miesto na prepravu alebo uskladnenie celej kolobežky.
Jedinečnosť detských kolobežiek Mini Micro Deluxe je v špeciálnom patentovanom mechanizme, ktorý zatáča nakláňaním riadiace tyče a ľahkým prenesením rovnováhy. Vďaka tomuto systému sa u detí zlepšuje rovnováha, koordinácia a motorické zručnosti. Deti veľmi rýchlo pochopia princíp zatáčania a môžu sa tak zapojiť do "pretekov" so staršími deťmi a súrodencami. Riadiaca tyč je pevná a z bezpečnostných dôvodov sa neotáča (ako napr. pri bicykli). Slúži ako stabilná a pevná opora pri jazde a riadení.
Rukoväte riadidiel majú na okrajoch ochranný prvok, ktorý zabraňuje pošmyknutiu ruky do strany, chránia prsty pri tesnom prejazde okolo pevných prekážok, ale ochránia napríklad aj lak auta, keď to jazdec neodhadne.
Nášľapná doska je vystužená sklenými vláknami a na hornej strane má z bezpečnostných dôvodov protišmykovú vrstvu (nadpis). Všetky hrany dosky sú zaoblené, čím predchádzajú zranenia pri manipulácii. V zadnej časti dosky je nad zadným kolieskom nášľapná brzda a reflexné prvky.
Detská kolobežka Mini Micro Deluxe má 3 kolieska z dôvodu dobrej stability a ergonómie pri odraze. Predné dve kolieska sú osadené LED svetlami, ktoré nepotrebujú batérie a ktoré začnú svietiť vo chvíli, kedy sa kolieska rozbehnú. Predné kolieska sú väčšie (120 mm) a to z dôvodu lepšieho prekonávania nerovností. Zadné koliesko je menšie (80 mm) a je umiestnené uprostred tak, aby neprekážalo nohe aj pri veľkom odraze.
Vďaka veľmi nízkej váhe sa s touto detskou kolobežkou dobre manipuluje a to platí tak pre jazdcov, ako aj pre rodičiov.
Po celom svete bola táto detská kolobežka Mini Micro Deluxe niekoľkokrát zvolená prestížnymi oceneniami ako "hračka roka pre deti a rodičov". 

JEDINEČNOSŤ

  • predné LED kolieska
  • zatáča prenesením váhy a naklonením riadiacej tyče
  • nastaviteľná výška riadidiel
  • veľmi nízka váha
  • jednoduché, bezpečné a intuitívne ovládanie
  • vylepšená tuhosť nášľapné dosky
  • lakovaná riadiaca tyč vo farbe kolobežky
  • nosnosť 50 kg
Určené pre Zábava, pohyb, rozvoj motoriky
Vekové rozmedzie 2 - 5 rokov
Hmotnosť 1,95 kg
Nosnosť 50 kg
Farba rôzne
Špecialita Stabilita a nakláňanie
Nastavitelná výška Áno
Možnosť vybratia Áno
Výška riadidiel 48-68 cm
Šírka riadidiel 26 cm
Skladacia tyč Nie
Vyberanie tyče Áno
Veľkosť koliesok 120/80 mm
Šírka koliesok 24 mm
Materiál koliesok PU
Typ koliesok LED 78° Shore A
Šírka dosky 11 cm
Dĺžka dosky 30 cm
Materiál dosky Vystužený plast
Výška od zeme 5,5 cm
Zloženie rukovätí Nie
Brzda Áno
Očko na popruh Nie

Poradíme Vám...

Jano
+421 948 975 175
eshop@cyklospeciality.sk

Konfigurátor

Helmy

Rukavice

Zámečky

Doplňky