LIMITOVANÁ PONUKA - ZĽAVA NA DETSKÝ BICYKEL WOOM 3

Tavný vosk Silca Secret Chain Blend - Hot Melt Wax

Silca Secret Chain Blend je tavný vosk na mazanie reťaze pre tých, čo nerobia kompromisy! Keď záleží na rýchlosti, tak neexistuje lepšia voľba. Najrýchlejšie ošetrenie reťaze, aké je k dispozícii. Ak chcete predĺžiť životnosť, použite Silca Super Secret Drip, aby sa zachovalo povoskovanie bez odstraňovania reťaze. Viac

Katalogové číslo: 008547
49,00 € vrátane DPH
Na objednávku s dodaním do týždňa

Popis

Keď Silca uviedla na trh Secret Chain Blend-Hot Melt Wax, východiskovým bodom pre tento produkt bol recept na tavný vosk, ktorý Josh Poertner roky používal v profesionálnych tímoch, ktoré vyhrali množstvo svetových a olympijských medailí. Myšlienkou Secret Chain Lube bolo priniesť túto technológiu do lubrikantu, ktorý nevyžadoval tavenie za tepla, avšak ako sa ukázalo, mnohí Silca zákazníci už boli veľkými fanúšikmi voskovania horúcim voskom a Silcu zaplavili požiadavkami na Secret Chain Wax Blend.

Secret Chain Blend, pozostáva z vysoko rafinovaného parafínu laboratórnej kvality a vysokej koncentrácie Tungsten Disulfide (disulfid volfrámu) 3 špecifických veľkostí nano. Vosk pôsobí nielen ako lubrikant, ale v skutočnosti vplýva na úpravu povrchu reťaze a vypĺňa všetky štrbiny v kove s vysoko klznými a opotrebeniu odolnými časticami Tungsten Disulfide.Výsledkom je, že reťaz navoskovaná pomocou Silca Secret Chain Blend alebo Silca Secret Chain Lube je časom a po opakovanom voskovaní skutočne rýchlejšia. Secret Chain Blend je jediný horúci voskový lubrikant, ktorý má špecificky prispôsobený a kompatibilný odkvapkávací vosk, ktorý možno použiť na „doplnenie“ vosku podľa potreby, čím sa predĺži doba medzi aplikáciami horúceho vosku a zaručí sa najtichší možný chod hnacieho ústrojenstva. Použitie kombinácie Secret Chain Blend a Secret Chain Lube môže výrazne predĺžiť životnosť komponentov reťaze a hnacieho ústrojenstva (až 10x).

Špecifikácie:

  • Tavný vosk na mazanie reťaze s nano-scale Tungsten Disulfide
  • Ušetrí až 8W
  • Zabezpečí tichý chod reťaze
  • Predĺži životnosť reťaze aj o 25,000 km
  • Na dotyk bude reťaz čistá
  • Bez chemikálií PFAS
  • Hmotnosť balenia: 500 g

Poradíme Vám...

Jano
+421 948 975 175
eshop@cyklospeciality.sk