LIMITOVANÁ PONUKA - ZĽAVA NA DETSKÝ BICYKEL WOOM 3

Mazivo Squirt Chain Wax 120 ml Low Temperature

Squirt mazivo Low-Temperature je unikátne mazivo na reťaz na báze vosku špeciálne vyvinuté do chladných podmienok. Po nanesení vytvára na reťazi tenký film a neviaže na seba nečistoty. Viac

Katalogové číslo: 004790
15,00 € vrátane DPH
Skladom

Popis

Squirt mazivo Low-Temperature je unikátne mazivo na reťaz na báze vosku špeciálne vyvinuté do chladných a veľmi chladných podmienok.

  • Mazadlo, ktoré sa v chladných podmienkach zahusťuje alebo tvrdne, spôsobuje väčšie brzdenie v hnacom ústrojenstve, čo má za následok menej efektívne využitie energie. Squirt Low Temp Lube má upravený tuhnúci bod, ktorý mu umožňuje optimálne mazanie pri týchto teplotách, čím udržuje vašu reťaz tichú a čistú s dlhou životnosťou.
  • Squirt Low Temperature je dlhotrvajúci a nazachytáva nečistoty. Predlžuje životnosť hnacieho ústrojenstva znížením trenia a nežiadaného zachytenia reťaze. Zlepšuje prehadzovanie a redukuje nepríjemný hluk suchej reťaze.
  • Je priamo zameniteľný s mazivom Squirt Long Lastingdo teplejšieho počasie.
  • Mazivo je redšie kvôli ľahšiemu nanášania. Po nanesení vytvára na reťazi tenký film a neviaže na seba nečistoty. Reťaz tak zostáva čistá po dlhú dobu, stačí len naniesť ďalší vosk. To predlžuje životnosť reťaze. Naviac je 100% biologicky rozložiteľné.

 

Poradíme Vám...

Jano
+421 948 975 175
eshop@cyklospeciality.sk

Podobné produkty