Mazivo Squirt 120 ml Chain Wax pre elektrobicykle

Squirt je unikátne mazivo na reťaz na báze vosku špeciálne pre elektrobicykle. Po nanesení vytvára na reťazi tenký film a neviaže na seba nečistoty. Viac

Katalogové číslo: 005450
15,00 € vrátane DPH
Skladom

Popis

Mazivo Squirt Chain Wax e-bike 120 ml

Squirt je unikátne mazivo na reťaz na báze vosku špeciálne pre elektrobicykle. Po nanesení vytvára na reťazi tenký film a neviaže na seba nečistoty.

Reťazový vosk Squirt na elektrické bicykle  používa rovnakú osvedčenú a dôveryhodnú, biologicky odbúrateľnú technológiu emulzie vosku a vody ako bežné Squirt Chain Lube a je obohatený o špecializované vysokotlakové modifikátory trenia. Nový vosk na reťaze na e-bicykle Squirt Chain Wax e-bike je o niečo klzkejší ako bežný Squirt Chain Lube na mazanie reťazí. To umožňuje reťazovému vosku na elektrobicykly zvládnuť vyšší tlak krútiaceho momentu a v mokrom prostredí vydržať dlhšie ako iné mazivá na báze vosku.
 
Elektrické bicykle kladú na svoje pohonné jednotky vyššie požiadavky ako štandardné bicykle, a to kvôli vyššiemu zaťaženiu krútiacim momentom a výkonmi. To znamená, že reťaze elektrických bicyklov majú vyššiu mieru opotrebenia. Squirt e-bike Chain Wax bol špeciálne vyvinutý pre splnenie týchto požiadaviek a potlačenie vyššej miery opotrebenia.

  • Reťaz zostáva čistá po dlhú dobu, stačí len naniesť ďalší vosk, čo predlžuje životnosť reťaze.
  • 100% biologicky rozložiteľné.
  • Verzia e-bike sa od klasickej odlišuje väčšou hustotou zmesi a s tým spojenou vyššou odolnosťou. Je prispôsobená väčšej záťaži na elektrobicykloch.

 

Poradíme Vám...

Jano
+421 948 975 175
eshop@cyklospeciality.sk

Podobné produkty