LIMITOVANÁ PONUKA - ZĽAVA NA DETSKÝ BICYKEL WOOM 3

Držiak na telefón Brompton Quad Lock Universal

Držiak na telefón Brompton Quad Lock® a univerzálny adaptér Quad Lock® sú perfektnou súpravou a navigačným spoločníkom pre váš bicykel Brompton. Táto kompletná súprava poskytuje stabilný a bezpečný spôsob pripevnenia telefónu k bicyklu, čo umožňuje, aby navigácia a upozornenia boli počas jazdy jasne viditeľné. Viac

Katalogové číslo: Q102477
69,00 € vrátane DPH
Nie je skladom

Popis

Držiak na telefón Brompton Quad Lock® a univerzálny adaptér Quad Lock® sú perfektnou súpravou a navigačným spoločníkom pre váš bicykel Brompton. Táto kompletná súprava poskytuje stabilný a bezpečný spôsob pripevnenia telefónu k bicyklu, čo umožňuje, aby navigácia a upozornenia boli počas jazdy jasne viditeľné.

Táto kompletná súprava poskytuje stabilný a bezpečný spôsob pripevnenia telefónu k bicyklu, čo umožňuje, aby navigácia a upozornenia boli počas jazdy jasne viditeľné.

Namontované v strede riadidiel nad predstavcom; Držiak na telefón je navrhnutý spoločnosťou Brompton a je kompatibilný so všetkými súčasnými typmi riadidiel. Vyrobené z robustného nylonu pre elegantný čierny vzhľad, ktorý je na bicykli nenápadný. Patentovaný dvojstupňový zámok umožňuje rýchle a jednoduché pripojenie/odpojenie zariadenia a zároveň vám dáva pokoj, keď viete, že je vaše zariadenie bezpečne uzamknuté. Univerzálny adaptér Quad Lock® s hrúbkou len 4,5 mm sa bez problémov zmestí na zadnú stranu smartfónov a puzdier.

  • Rozmery telefónu: 167 mm x 76 mm x 9 mm na riadidlách M alebo H, na S riadidlá môže byť aj väčší mobilný telefón
  • Hmotnosť: 45 g
  • Vlastnosti: Quad Lock® navrhnutý Brompton-om tak, aby fungoval so skladacím systémom bicyklov Brompton. Dvojstupňový uzamykací mechanizmus zaisťuje bezpečnosť telefónu na bicykli. Pevný, bezpečný a ľahký držiak.
  • Kompatibilita: držiak telefónu Quad Lock® je kompatibilný so všetkými obalmi na telefóny ktoré obsahujú Quad Lock® univerzálny adaptér (je súčasťou dodávky). Nie je kompatibilný s bicyklami Brompton T Line.

Poradíme Vám...

Jano
+421 948 975 175
eshop@cyklospeciality.sk