Bobike EXCLUSIVE Mini - predná sedačka

Novinka od špičkového holandského výrobcu. Predná sedačka pre deti do 15 kg Bobike Exclusive MINI Plus s množstvom vylepšení. Približný vek dieťaťa od 9 mes. - 3 rokov. Viac

Katalogové číslo: 003576
84,00 € vrátane DPH
  • FARBA:

Skladom

Popis

Bobike Exclusive MINI Plus - predná detská sedačka na bicykel

S potešením vám môžeme ponúknuť špičkové detské cyklosedačky holandskej firmy Bobike. Holandsko je mekkou mestskej cyklistiky a tak sa môžete spoľahnúť, že sedačky značky Bobike sú určené priamo na mestské bicykle. Všetky sedačky majú bezpečnostný certifikát EN14344, ktorý je platný pre celú EU. Dômyselná konštrukcia a robustná kvalita vás nesklame.

Sedačka Bobike Exclusive Mini je určená pre najmenšie deti od 9 mesiacov do 3 rokov a je vyrobená s dvojitou stenou pre extra bezpečnosť. Navrhnutá je na váhu dieťaťa od 9 až do 15 kilogramov. Sedačka sa montuje pomocov univerzálneho adaptéra na predstavec riadítok (riadiacu rúrku), máte teda nad dieťaťom perfektnú kontrolu. Univerzálný adaptér je súčasťou balenia, ale ak potrebujete adaptér na A-head predstavec, ten je potrebné objednať zvlášť.
Dieťa sa pozerá v smere jazdy a môže s vami zdielať zážitok z jazdy a ľahšie komunikovať. Nohy dieťaťa si oddýchnu na nastaviteľných stupačkách. Dieťa je v sedačke fixované dvoma unikátnymi, tvarovanými bezpečnostnými pásmy, ktoré sú nastaviteľné jednou rukou a pridŕžajú dieťa v vzpriamenej polohe aj keď dieťa v sedačke zaspí. Pre väčší komfort je sedačka vybavená mäkkým, vodoodolným "vankúšom".
 
  • stupačky sú ľahko nastaviteľné stiskom poistky
  • ľahko nastavitelný trojbodový pás s variabilným upínaním nad ramenami dieťaťa
  • otáčacia rukoväť pre malých “jazdcov”
  • univerzálný adaptér sa montuje na predstavec riadítok s okrúhlym, alebo oválnym s priemerom od 22 - 32 mm a predstavec riadítok MTB bicycklov o veľkosti 1-1/8".
  • v niekoľkých farebných prevedeniach
  • hmotnosť sedačky: 2500 g (s adaptérom)
  • rozmery: 600 x 290 x 250 mm

Pred túto sedačku je možné (do toho istého upínaku) upnúť aj ďalšiu novinku od Bobike - prepravnú karbicu BOBOX, alebo predný štít, ktorý chráni dieťa počas jazdy pred hmyzom, alebo vetrom, alebo doplniť sedačku o opierku hlavy. 

Poradíme Vám...

Jano
+421 948 975 175
eshop@cyklospeciality.sk

Parametre

Farba ČernáModráHnědá