LIMITOVANÁ PONUKA - ZĽAVA NA DETSKÝ BICYKEL WOOM 3

Detská sedačka Feva Star

Unikátna a veľmi ľahká penová detská sedačka s jednoduchou montážou na rám bicykla. Montáž bez použitia náradia a neobsahuje žiadne kovové časti. Viac

Katalogové číslo: FEVA001
79,00 € vrátane DPH
Nie je skladom

Popis

Detská sedačka Feva Star

Unikátna penová detská sedačka FEVA sa montuje na hornú rámovú trubku pomocou popruhov. Montáž je veľmi jednoduchá a nie je k nej potrebné žiadne náradie. Sedačku možno aj ľahko rozložiť a uložiť napríklad do batohu či tašky. FEVA poskytuje dieťaťu rozhľad a zážitok z cyklistiky ako na vlastnom bicykli. Penová sedačka v tvare sedla navyše dáva dieťaťu možnosť užiť si pocit z jazdy na bicykli, čím uľahčuje jeho začiatky na svojom prvom detskom bicyklíku. Penový materiál sedačky veľmi dobre tlmí nárazy, zatiaľ čo popruhy poskytujú dostatok bezpečnosti pri jazde. Silné textilné popruhy nepoškodia rám bicykla a vydržia aj viacnásobnú inštaláciu bez anámok opotrebenia.

  • Vhodné pre deti od 18 mesiacov
  • Maximálna nosnosť: 22 kg
  • FEVA je kompatibilná s väčšinou MTB a cestných rámov bicyklov
  • Hmotnosť: iba 700 g
  • Čas inštalácie: cca 90 sek.
  • Materiál: pena EVA s vysokou hustotou, bez kovových častí

Vhodná na skoro všetky bicykle: univerzálny dizajn znamená, že FEVA sedadlo je možné namontovať na bicykle hlavne so strmšou vrchnou rámovou trubkou.

Istota a rovnováha: ploché sedadlo a sedenie ako džokej poskytujú istotu a zároveň nápomoc pri rozvíjaní vlastnej rovnováhy.

 

Poradíme Vám...

Jano
+421 948 975 175
eshop@cyklospeciality.sk